بیل مکانیکی کوماتسو pc220 موجب کاهش فروش نفت در کشور های عربی شد

بیل بیل مکانیکی کوماتسو pc220 ویژه ای وجود دارد که به طور خاص برای استخراج معدن ساخته شده اند. اینکه کدام اندازه حفاری را برای خرید یا اجاره انتخاب می کنید اغلب با وزن عملیاتی بیل مکانیکی کوماتسو pc220 تعیین می شود.

از پروژه محوطه سازی گرفته تا ساخت یک آسمان خراش کاملاً جدید  تقریباً در هر پروژه ساختمانی، به خصوص در مراحل اولیه، می توانید انتظار دیدن یک بیل مکانیکی کوماتسو pc220 را داشته باشید.

تنوع در اندازه به آنها اجازه می دهد تا در پروژه های ساختمانی بزرگ و بازسازی حیاط خلوت کوچک استفاده شوند. علاوه بر سایزهای مختلف بیل مکانیکی، چندین نوع بیل مکانیکی کوماتسو pc220 نیز وجود دارد.

تفاوت بین کابل و بیل مکانیکی کوماتسو pc220 هیدرولیک از نحوه حرکت قطعات دستگاه ناشی می شود. بیل های کابلی از یک سری سیم و کابل فولادی برای جابجایی قطعات اصلی استفاده می کنند و در اوایل دهه 1900 جایگزین بیل های بخار شدند.

بیل مکانیکی

بیل مکانیکی کوماتسو pc220 هیدرولیک بدین گونه کار می کند که به اپراتور اجازه می دهد تا از اهرم هایی برای کنترل حرکت سیستم هیدرولیک استفاده کند تا سیلندرهایی را که بوم و سطل بیل مکانیکی کوماتسو pc220 را کنترل می کنند، فشار دهد و حرکت دهد.

هفت نوع بیل مکانیکی کوماتسو pc220 کلیدی در بازار موجود است: بیل های خزنده، بیل های مکانیکی، بیل های مکش، بیل های دوربرد، مینی بیل ها و بیل های چرخ دار.

شناخته شده ترین بیل مکانیکی کوماتسو pc220 که برای استخراج معادن، حفر ترانشه و درجه بندی منظر استفاده می شود، بیل مکانیکی کوماتسو pc220 خزنده است.

بیل مکانیکی کوماتسو pc220 خزنده نام خود را به دلیل نحوه رفت و آمد آنها در یک سایت شغلی با ردیابی های خود گرفته اند. آنها ماشین های فوق العاده قدرتمند با قدرت هیدرولیک هستند. به دلیل مسیرها، آنها برای زمین های ناهموار و ناهموار مناسب تر هستند.

بیل مکانیکی کوماتسو pc220 درگ لاین نوع بزرگتری از بیل مکانیکی کوماتسو pc220است که از طناب بالابر و سیستم دراگلین برای پاکسازی خاک و خاک برای پروژه های زیر آب، شمع کشی یا حفاری جاده استفاده می کند.

به دلیل وزن و شکل نامناسب آنها، معمولاً قبل از مونتاژ در قطعات جداگانه به محل کار کشیده می شوند. این بیل مکانیکی کوماتسو pc220 برای کارگاه ها و پروژه های بزرگتر استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.