جرم گیر قوی موجب اعدام پسر جوانی در چین شد

آنها را کاملاً خالی کنید و فضای داخلی را تمیز کنید. تمام گرد و غبار و خرده های آن را با جرم گیر قوی پاک کنید، سپس داخل کابینت ها را با یک پاک کننده ملایم تمیز کنید.
پارچه های میکروفیبر یا دستمال کاغذی برای این کار بهترین هستند! از پدهای ساینده، اسفنج‌ها، پاک‌کن‌های تمیزکننده یا برس‌های موی سخت خودداری کنیداین محصولات می‌توانند به کابینت‌های شما آسیب بزنند. از بالا شروع کنید و به سمت پایین بروید. به قسمت بیرونی کابینت ها بروید تا کاملا تمیز و چربی زدایی شود.

چه چیزی چربی کابینت را قبل از رنگ آمیزی پاک می کند؟ گریس اساساً فقط روغن غلیظ تر است و روغن و آب با هم مخلوط نمی شوند! بنابراین باید از چیزی برای بریدن چربی روی کابینت خود استفاده کنید تا آن را از روی سطح پاک کنید.

جرم گیر

من چندین روش پیدا کرده ام که چربی کابینت آشپزخانه شما را تمیز می کند، اما همه آنها به نوع سطح کابینت شما بستگی دارد. کابینت های آشپزخانه اغلب به پایان می رسد.

این بدان معنی است که آنها مهر و موم شده اند و به عنوان یک سطح غیر متخلخل عمل می کنند. برخی از محلول های تمیز کننده، از جمله پاک کننده های طبیعی مانند سرکه، روی کابینت های چوبی ناتمام توصیه نمی شوند.

بنابراین خوب است که روش تمیز کردن خود را قبل از شروع کار با تمام کابینت خود در یک نقطه نامحسوس آزمایش کنید.

فرآیند چربی زدایی کابینت ها شامل تجزیه گریس است که به آن امولسیون می گویند. در این فرآیند، گریس از یک ماده روغنی به مایع شیری تبدیل می شود.

تمام چربی تشکیل دهنده گریس به یک حالت کوچکتر تقسیم می شود که اجازه می دهد آن را از روی سطح برداشته و در فاضلاب شسته شود!

اما، چه چیزی دقیقاً هنگام چربی‌زدایی کابینت‌های آشپزخانه، چربی را از بین می‌برد (امولسیون می‌کند)؟ به ترکیبی از مواد فعال نیاز دارد که باعث می شود برخی از پاک کننده های چند منظوره و صابون های ظرفشویی به خوبی کار کنند.

برخی از پاک کننده ها به صراحت برای چربی زدایی ساخته شده اند، اما سایر محصولات خانگی روزمره نیز می توانند به عنوان امولسیفایر عمل کنند! پس بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.