سایبان با طرح نظر شما | ساخت سایبان مطابق با سلیقه های مختلف در کشور

همه ما از وجود ویتامین دی در نور خورشید و نیاز بدن به آن آگاه هستیم. اما در برخی موارد نور مستقیم و آزار دهنده آفتاب مخل آرامش انسان می گردد. ساخت بناها و ساختمان هایی با سقف های قابل انعطاف از زمان های قدیم رواج داشته است و ابنیه های تاریخی ای وجود دارد که دارای سقف بازشونده و جمه شونده بودند از چادرهای تئاترهای رومی گرفته تا انواع چادرهای عشایر به نوعی سقف ها و سایبان های بازشونده محسوب می شوند. این سایبان ها از تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری میکنند و این امکان را فراهم می کند که از فضاهای بیرونی در روزهای آفتابی و گرم استفاده شود. از این سازه ها در خانه ها، استخرها، پارکینگ ها، تراس ها، مغازه ها، فضاهای بیرونی رستوران ها و کافی شاپ ها و بسیاری دیگر از مکان ها استفاده می گردد. 

علاوه بر جلوگیری از نور مستقیم آفتاب و مضرات آن، سایبان ها از رطوبت و برف و باران، گرد و غبار موجود درهوا و گرم شدن شدید جلوگیری می کند. امروزه و با گسترش استفاده از فضاهای آزاد از جمله ویلاها، هتل ها، بالکن ها و تراس ها استفاده از سایبان بسیار متداول شده است. سایبان ها و سقف های جمع شونده در طرح ها و رنگ های مختلف و با انواع پارچه تولید می شوند و بسیاری از تولید ها و شرکت ها ساخت سایبان با طرح نظر شما و همچنین ساخت سایبان ارزان و با کیفیت را انجام می دهند. 

سایبان با طرح نظر شما | ساخت سایبان مطابق با سلیقه های مختلف در کشور

خریدار مدل های مختلف سایبان به صورت عمده

خریدار مدل های مختلف سایبان به صورت عمدهسایبان ها در انواع مختلفی تولید میشوند و پارچه های مورد استفاده در تولید آنها متفاوت است از پارچه های برزنت و پلی استر گرفته تا پنبه و پی وی سی در تولید و ساخت سایبان ها به کار گرفته می شود. همچنین ساخت سایبان چوبی برای مکان های مختلف معمول است. می توان گفت انواع سایه بان با توجه به مکان مورد استفاده و عملکرد مورد نیاز متفاوت است.

در یک تقسیم بندی سایبان ها به دو نوع دستی و برقی تقسیم می شوند. سایبان های دستی از حالت های مکانیکی پیروی می کنند اما باز و بسته شدن آنها بصورت کاملاً دستی صورت میگیرد. در سایبان های برقی موتوری تعبیه شده است که کار تنظیم زاویه سایبان را کنترل می کند. 

هر یک از این دو نوع می توانند بصورت متحرک یا ثابت، با توجه به نیاز و کاربرد تولید شوند. سایبان مغازه ها که همه ی ما بارها آنها را دیده ایم از نوع سایبان های دستی متحرک و جمع شونده است که با وجود مکانیزم ساده عملکرد، نقش مهمی در جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی و گرم شدن بیش از حد فروشگاه ها و مغازه ها می شود. 

سایبان های چتری که در رستوران ها و کافه ها و فضاهای آزاد اینچنینی وجود دارند نیز نوع ثابت سایبان ها هستند که عموماً بر روی یک پایه قرار می گیرند و از جنس کتان و ضد آفتابند. سایبان بالکن ها و تراس ها هم عموماً به سبک دستی ساخته می شوند. 

امروزه با توجه به نیازهای خانگی، صنعتی و تجاری به انواع سایبان فروش عمده این نوع محصولات بسیار متداول شده است. 

تولید کننده سایبان های درخواستی

تولید کننده سایبان های درخواستیسایبان ها تنها برای سقف ها و تراس ها استفاده نمی شود و کاربرد آنها منحصر به موراد گفته شده نیست. علاوه بر متداول بودن ساخت سایبان در حیاط و مکان های باز، ساخت و استفاده از این نوع سازه برای خودرو و پنجره ها هم مرسوم است. 

انواع سایبان پنجره و بارانگیرها که امروزه بهترین و مدرن ترین پوشش برای پنجره ها، سردرب ها، روی کنتور برق و باربیکیو استفاده می شود مزیت های زیادی دارند که از آن جمله این است که در عین عدم کم کردن نورگیر ساختمان از تأسیسات و متریال درب و پنجره از رطوبت و آفتاب جلوگیری به عمل می آورند.

در مورد نگهداری از خودروها، علاوه بر ساخت سایبان ماشین در حیاط، سایبان همراه خودرو و سایبان ماشین تاشو موارد دیگری هستند که بسیار کاربردی و مورد استفاده است. 

کاربردهای انواع سایبان

کاربردهای انواع سایبان سایبان های متنوع در موارد گوناگون و برای فضاسازی مکان های مختلفی کاربرد دارند. از مهم ترین موارد بکارگیری سایبان و سقف های متحرک می توان موارد ذیل را نام برد:

 1. فضاسازی بالکن ها و تراس ها در واحدهای مسکونی و تجاری.
 2. مغازه ها.
 3. پنجره ها و سردرب ورودی ها.
 4. پارکینگ های سرباز.
 5. حیاط های ورودی و حیاط های خلوت منازل و ویلاها.
 6. استخرهای روباز.
 7. مسقف کردن روف گاردن ها و سقف سبز.
 8. مسقف کردن فضاهای باز رستوران ها، هتل ها و کافی شاپ ها.
 9. فضاسازی و مسقف کردن ویلاها و خانه باغ ها.
 10. نگهداری و حفاظت از خودرو.
 11. پارکینگ های تاشو. 
 12. مسقف کردن نمایشگاه های سالانه و مراکز تجاری موقت مانند بازارها و بازارچه های موقت همچون بازارچه های خیریه.
 13. طراحی فضاها و مراکز توریستی، فرهنگی و تفریحی.

نمایندگی فروش و نصب سایبان در سراسر ایران

نمایندگی فروش و نصب سایبان در سراسر ایرانهمانگونه که بیان شد سایبان ها انواع و کارکردهای مختلفی دارند و در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید می شوند. هر یک از این سایبان ها با متریال متفاوتی تولید می شوند و کارایی خاص دارند. برای مثال سایبان های خودرو در انواع ثابت و متحرک تولید می شوند. سایبان های پارکینگ های منازل به عنوان سقف ها و سایبان های خانگی شناخته می شوند و نوع دیگر این سایبان ها، سایبان های همراه است. آموزش ساخت سایبان خودرو که ارزان و آسان باشد توسط برخی شرکت ها آموزش داده می شود. در کشور ما شرکت های بسیاری کار فروش و نصب سایبان در کیفیت های مختلف، با قیمت های گوناگون را انجام می دهند.

راهنمای خرید سایبان چتری با مناسب‌ترین قیمت

راهنمای خرید سایبان چتری با مناسب‌ترین قیمتیکی از سایبان های متداول که کارکردهای متنوع دارد سایبان چتری است. از این نوع سازه بیشتر در رستوران هایی با فضای باز و کافه هایی که در فضای بیرونی غذا و نوشیدنی سرو می شود استفاده می گردد. اغلب سایبان های چتری بر روی یک پایه  نوک تیز که در زمین فرو رفته، مستحکم میشود و از جنس کتان ضد آب، برزنتی ، فلکسی و ترانزیتی هستند که در برابر گرما و رطوبت مقاومت بالایی دارند. همچنین نصب این سازه بسیار آسان است و مکانیزم عملکرد آن مانند باز و بسته شدن یک چتر معمولی است.

برای طراحی این نوع سازه ابتدا به بررسی میزان وزش باد در محل مورد نظر میپردازند. عموماً سایبان چتری محدوده ی اندکی را پوشش میدهد و اگر خواهان پوشش دهی بیشتری باشیم باید سازه های چتری متعددی را در کنار هم قرار دهیم. کیفیت متریال این نوع سایبان متناسب با شرایط آب وهوایی بارانی و مرطوب است. 

برای خرید سایبان های چتری با مناسب ترین قیمت و با کیفیت بالا می توانید با کارشناسان فروش شرکت ما تماس حاصل نمایید. 

مزایای استفاده از سایبان

مزایای استفاده از سایبانانواع سایبان ها مزیت های فراوانی دارند که برای نمونه به چند نمونه اشاره می کنیم:

 1. سایبان حیاط منزل از تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری می کند و همچنین از ورود گرد و خاک و باران و رطوبت به حیاط جلوگیری می کند و فضای مطلوب و کارآمدی را برای استفاده اعضای خانه از حیاط فراهم می کند. به علاوه طراحی و ساخت باکس گل در حیاط در کنار سایبان ها، فضای بسیار زیبایی را برای نشست ها و مهمانی های خانوادگی در فضای حیاط فراهم می کند.
 2. سایبان ماشین ارزان است و کاربردی و از تغییر رنگ خودرو بر اثر عواملی چون نور مستقیم خورشید و برف و باران ممانعت به عمل می آورد.
 3. سایبان های چوبی که برای باغ ها، حیاط ها، باغ های مدرن، روف گاردن ها، و پاسیوها استفاده می شود فضای بسیار آرام و لذت بخشی را برای ساعات ریلکس و استراحت فراهم می آورد. می توان با به کاربردن گیاهان و گل های رونده زیبایی این نوع سایبان ها را دو چندان کرد.
 4. سایبان بالکن و پوشاندن تراس با طلق و انواع دیگر سایبان های رایج، فضای خوبی ایجاد می کند تا بتوان از بالکن و تراس برای موارد نیاز استفاده کرد. به خصوص در آپارتمان ها و واحدهای تجاری و مسکونی که دارای متراژ پایینی هستند، استفاده از این فضا ضروری به نظر می رسد. این سایبان ها که در هر دونوع دستی و برقی وجود دارند از گرم شدن بیش از حد فضا جلوگیری می کنند و باعث خنک تر شدن فضای داخلی منزل می شوند. در واحدهای مسکونی کوچک که دارای آَشپزخانه هایی با متراژ پایین است از فضای تراس و بالکن می توان برای نصب ماشین لباسشویی استفاده کرد. همچنین از این فضا می توان به عنوان یک گلخانه کوچک بهره برداری نمود.
 5. استفاده از سقف های متحرک و جمع شو، این امکان را به مالک می دهد که شرایط  هوای اطراف را آنطور که می خواهد تنظیم کند.
 6. استفاده از انواع سایبان در فضاهای داخلی آپارتمان ها، منازل و مناطق مسکونی به خنک تر شدن و خنک ماندن هوا کمک زیادی می کند و هزینه های ناشی از تهویه هوا خصوصاً در فصل تابستان را به شدت کاهش می دهد. 
 7. سایبان پنجره ها از تغییر رنگ فرشها، قالی ها و لوازم خانگی که در معرض نور آفتاب هستند جلوگیری می کند.
 8. استفاده از این سازه در حیاطها و تراس ها، مکان مناسبی را برای بازی کودکان فراهم می کند. وجود حفاظ ها و سایبان ها در بالکن ها علاوه بر جلوگیری از هرگونه مشکل برای کودکان، آنها را از قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب در امان میدارد.
 9. برای آسیب نرسیدن به سیستم های تهویه موجود در پشت بام ها و فضاهای آزاد مانند انواع کولرهای آبی و تجهیزات کولرهای گازی می توان از سایبان های ثابت استفاده کرد.
 10. از سایبان های مغازه ها و فروشگاه ها میتوان به عنوان بنری برای تبلیغات استفاده کرد.
 11. هزینه ساخت و اجرای سایبان های خودرو بسیار پایین تر از ساخت پارکینگ های مسقف با مصالح ساختمانی است. 

توزیع کننده سایبان در رنگ بندی متنوع به بازار

توزیع کننده سایبان در رنگ بندی متنوع به بازارسازه های سایبانی در رنگ بندی های متنوع و با توجه به فضای مورد نظر، ساخته و تولید می گردند. در اغلب موارد از رنگ های تیره و گرم مانند مشکی در ساخت سایبان استفاده نمی شود چرا که جذب نور و گرمای زیادی دارند و چنین ویژگی ای متناسب با کارکرد سایبان نیست. در اغلب موارد رنگ های سفید، آبی و رنگ هایی با تناژ سرد در ساخت سازه های آفتاب گیر و سایبان کاربرد دارند.

شرکت پیش رو، توزیع کننده سایبان در رنگ بندی های متنوع و در طیف متفاوتی از رنگ هاست که نیاز مصرف کنندگان با سلایق مختلف را برآورده میکند.

مشخصات و ابعاد سایبان

مشخصات و ابعاد سایبان

عاد و مشخصات سایبان، بسته به فضای مورد نظر و
ساختار مکان متفاوت است. در ساخت پارکینگ های خودرو ابعاد استاندارد
 6*2.5 در نظر گرفته می شود. اگر حیاط منزل، تنها 
در قسمت پارکینگ
 مسقف میشود این ابعاد کافی به نظر میرسد.

در ساخت سایبان های دیگر برای متراژهای مختلف حیاط
و فضاهای باز خانه ها بسته به  نیاز و نظر مشتری عمل می شود
.

سایبان های چتری اغلب هشت
ضلعی و در ابعاد 3*3 ساخته می گردند. این ها نمونه هایی از ابعاد سایبان ها هستند
که بنا به نوع نیاز تولید میگردند.

 


خرید جدیدترین مدل سایبان به قیمت ارزان

خرید جدیدترین مدل سایبان به قیمت ارزانمدل ها و انواع سایبان ها با پیشرفت فناوری به روز می شوند و هر روزه محصولات با کیفیت تر و مرغوب تری به بازار عرضه می گردند. برای مثال پارکینگ های تاشو از جدیدترین مدل های سایبان های خودرو می باشند. قیمت پارکینگ تاشو بسته به نوع متریال استفاده شده متفاوت است. این سازه ها، چادرهای متحرکی هستند که در زمستان از یخ زدگی ماشین و در تابستان از آفتاب سوختگی و گرم شدن فضای داخلی خودرو جلوگیری می کنند.

انواع مدل سایبان در بازارهای داخلی

انواع مدل سایبان در بازارهای داخلیسایه سازان پلیمر از جمله شرکت های مطرح در زمینه سایبان است که انواع سایبان ها مانند سایبان پارگینگ های گروهی اداری، خانگی، اتاقک های سبک، و مواردی از این دست را با طراحی های ساده و سه بعدی انجام می دهد. ورق سایبان از متریال های مختلفی ساخته می شود که از بهترین آنها upvc است که ساختار پلمیری دارد و در مقابل شرایط جوی مختلف و آفتاب مقاومت بالایی دارد. 

عمده فروشان بهترین مدل های سایبان در کشور

عمده فروشان بهترین مدل های سایبان در کشورعمده فروشان بسیاری در زمینه عرضه و توزیع بهترین و با کیفیت ترین مدل های سایبان در کشور در حال فعالیت هستند. قیمت عمده سازه های سایبانی و متریال های مورد نیاز آن با توجه به تغییرات بازار متغیر است. برای خریدی مطمئن و با ضمانت بهتر است از سایت ها و فروشندگان معتبر قیمت محصولات استعلام گردد. مصرف کنندگان و مشتریان گرامی این محصولات برای اطلاع از قیمت انواع متریال مانند قیمت ورق پلی یوپان upvc، قیمت ورق یوی پی وی سی سایبان، و متریالها و مواد مورد نیاز جهت ساخت سایبان های مختلف می توانند با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایند.

سایت فروش نوع های مختلف سایبان

سایت فروش نوع های مختلف سایبان سایت پیش رو، مرکز فروش انواع سایبان ها و ورق های مناسب برای سازه های سایبانی  از جمله فروش ورق یو پی وی سی upvc سقفی ماشین و ورق پلی پویان یوی پی وی سی می باشد. برای اطلاع از موجودی و استعلام قیمت به روز محصولات داخلی با مسیرهای ارتباطی موجود در سایت ارتباط برقرار نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.