فروش عمده سایبان | ارائه مستقیم سایبان از کارخانه به قیمت تولید

سایه‌بان یک روکش ثانوی است که به بخش خارجی دیواره‌ یک ساختمان وصل می‌شود. سایه‌بان ها معمولاً از کرباس تشکیل شده‌اند که با فیبر اکریلیک، رشتهٔ پلی‌استر یا پنبه بافته می شوند و همچنین می‌تواند از لایه وینیل که بر روی الیاف پلی‌استر قرار داده شده است و روی سازه ای سبک از آلومینیوم، آهن، فولاد و احتمالاً چوب و بتن و مواد شفاف (که برای پوشش سلول‌های خورشیدی در تابستان استفاده می‌شود ولی در زمستان باید اجازه دهد که نور تا حد ممکن از آن عبور کند) کشیده می‌شود ساخته شده باشد.

این ساختار با خرپا، سازه‌های فضاکار یا با چهارچوب پیکربندی می‌شود. سایه‌بان همچنین با استفاده از زیرسازه‌های آلومینیومی و روکش آلومینیومی ساخته می‌شوند. این سایه‌بان‌های آلومینیومی وقتی استفاده می‌شوند که از سایه‌بان‌های پارچه ای نمی‌توان استفاده کرد مثلاً در جایی که بار سنگینی از جانب باد یا برف بر سایه‌بان تحمیل می‌شود.

مکان سایه‌بان در ساختمان ممکن است بالای پنجره، درب، یا بالای پیاده‌رو باشد. با اضافه کردن ستون، سایه‌بان تبدیل به کانوپی ‏می‌شود که می‌تواند از فضای ساختمان فراتر رود مثلاً در ورودی یک هتل. رستوران‌ها معمولاً سایه‌بان را به قدری پهن انتخاب می‌کنند که قسمت قابل ملاحظه ای از فضای بیرون را بپوشاند تا مشتریان قادر باشند در فضای بیرونی شام بخورند، دور هم جمع شوند یا مهمانی بگیرند.

در ساختمان‌های تجاری، معمولاً اطلاعاتی روی سایه‌بان نقاشی می‌شود. اطلاعاتی از قبیل نام، نوع تجارت، و آدرس و در نتیجه مانند یک بیلبورد عمل می‌کند و همچنین سایه ایجاد می‌کند و از بادهای شدید جلوگیری می‌کند و حفاظی در مقابل باران و برف است.

در مناطقی که هوای زمستانی دارند، بیشتر سایه‌بان‌ها در انتهای تابستان نیازی نیست که پایین آورده شوند، بلکه به همان صورت در کنار ساختمان آن‌ها را جمع می‌کنند و در طول زمستان به همین صورت باقی می‌مانند و برای چنین شرایطی طراحی و ساخته شده‌اند.

تکمیل بیانات گفته شده و در ادامه مطالب به فروش عمده سایبان ، سایبان چتری، دست دوم، فروش چتر آفتابگیر ،قیمت سایبان دستی ماشین ،قیمت سایبان مغازه ،قیمت سایبان بازویی و سایبان مغازه، قیمت ساخت سایبان چتری، و سایبان پاسارگاد، همچنین ایران سایبان، و قیمت سایبان بازویی دستی ،قیمت سایبان چادری و خرید سایه بان  سایبان دسته دوم  خرید سایبان سایبان ارزان قیمت و خرید سایبان ارزان و انواع سایبان باغی اشاره خواهیم کرد.

فروش عمده سایبان | ارائه مستقیم سایبان از کارخانه به قیمت تولید

فروش عمده سایبان های باغی و مغازه ای

فروش عمده سایبان های باغی و مغازه ای فروش عمده سایبان های باغی و نوازی و انواع مختلف سایه بان در داخل کشور : تعداد زیادی از  تولیدی ها و کارخانجات در داخل کشور اقدام به تولید محصولاتی کرده‌اند از این تولیدی ها،گروه سایبان برقی هوشمند با سالها تجربه در زمینه ی ارائه ی انواع سایبان برقی آماده ی پخش عمده ی سایبان برقی به سراسر کشور بوده.

برای آگاهی پیدا کردن از قیمت فروش سایبان های باغی و مغازه ای می توانید باید به این شرکت یا تولیدی مراجعه نمایید و با استفاده از راهنمایی های مشاوران اقدام به خریدکنید. شرکت سایبان برقی متین با به کارگیری دانش فنی و استفاده از تجهیزات  بروز در ساخت سایبان های برقی خانگی ، تبلیغاتی ، فروشگاهی ،متحرک و اتوماتیک در جهت ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان در داخل کشور فعالیت می نماید.

لیست قیمت انواع سایبان در سراسر کشور

لیست قیمت انواع سایبان در سراسر کشور لیست قیمت انواع سایبان در سراسر کشور را پیدا کردن قیمت روز این محصولات باید به شرکتهای تولیدی ها و کارخانجات آن و یا سایتهای فروش آن مراجعه و قیمت آن آگاه شد. در این مطلب به تعدادی از قیمت های سایبان در سراسر کشور اشاره خواهیم کرد.  عوامل زیادی  بر قیمت سایبان تاثیر گذار هستند،عوامل موثر که در قیمت سایبان برقی موثر هستند عبارتند از:

 •  جنس چادر.
 •   جنس سازه.
 • قیمت قطعات مورد استفاده.
 •  مساحت سایه بان.
 •  کاربرد سایبان ، به طور مثال به عنوان سایبان مغازه سایبان پارکینگ و غیره.

لیست قیمت انواع سایبان در سراسر کشور:

 مدل سایه بان اندازه قیمت هر متر مربع قیمت مصرف کننده به تومان
 کلاسیک tspباز شو 3 متر200000
 کلاسیک t sp باز شو 5.2متر220000
 کلاسیک tsp بازشو 2متر250000
 باکس tsp بازشو 3 متر250000
 باکس tspباز شو 5.2280000
  فول باکس tspباز شو 3 متر310000
 فول باکس tspباز شو 2 متر320000

خرید ارزان ترین سایبان باغی

خرید ارزان ترین سایبان باغیبرای خرید ارزانترین سایبان بازویی همانطور که به مطالب بالا نیز اشاره شد عوامل زیادی تاثیرگذار هستند یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر آن دارد کیفیت و جنس مصالحی که از که سایبان از آن ساخته می شود برای پیدا کردن ارزانترین این سایبان ها البته باید از کیفیت آن چشم پوشی کرد.

البته می توان در بازار داخلی با گشت و گذار در فروشگاه‌های متعدد محصولات ای را به قیمت ارزان نیز پیدا کرد سایت ها و فروشگاه ها و تولیدی ها و همچنین کارخانجات زیادی اقدام به فروش چنین محصولاتی می‌کند یکی دیگر از عواملی که در خرید ارزان سایبان دخیل هستند خرید عمده آن هست که می‌توان هزینه را نسبتاً به قیمت اولیه آن کاهش داد. یکی از فروشگاههای معتبر اینترنتی که اقدام فروش فوری محصولات با قیمت ارزان کرده فروشگاه اینترنتی ورزشی پیشکوه است تعدادی از قیمت های این فروشگاه عبارتند از:

 1.  چتر سایبان خودرو سه متر :13000000 ریال
 2.  قطر سایبان ۴ متر : 15000000 ریال
 3.  چتر سایه بان  با قطر ۵ متر : 17000000 ریال
 4. و چتر کنار استخر و گاس : 1000000 ریال

جدیدترین مدل سایبان در بازار

جدیدترین مدل سایبان در بازارسایه بان ها ممکن است اثرات گوناگونی از قبیل کنترل تابش مستقی آفتاب به داخل (به طورمداوم یا در مواقع مشخص)، کنترل نور، کنترل منظره و تهویه ی طبیعی را داشته باشند.

اهمیت این اثرات به موقعیت و نوع ساختمان بستگی دارد.برای مثال، در یک منزل مسکونی ممکن است نفوذ مستقیم آفتاب  در فصل زمستان لازم و در فصل تابستان غیر ضروری باشد. ولی در یک کلاس درس ممکن است تابش مستقیم آفتاب به داخل در تمام فصل ها ناراحت کننده باشد. از سوی دیگر، در مناطق سرد هدف اصلی این است که تا حد ممکن از تابش مستقیم نور و گرمای طبیعی آفتاب به داخل استفاده شود. ولی در مناطق گرم تا حدممکن باید از تابش مستقیم  جلوگیری کرد.

در مناطق معتدل یا مناطق نیمه استوایی، هر دو مسأله را باید در نظر گرفت و سایه بان ها را به نحوی انتخاب کرد که بتوان ورود پرتو مستقیم خورشید به داخل را با توجه به فصل های مختلف کنترل کرد. سایه بان های متحرک و قابل کنترل، بنا به ضرورت می توانند انتقال نور و گرمای خورشید را به طور دلخواه کنترل کنند.

اما سایه بان های ثابت عملکرد مشخصی دارند که به جهت و شکل هندسی ساختمان و تغییر موقعیت خورشید در فصل های مختلف بستگی دارد.

سایبان برقی                               سایبان بازوییسایبان برقی دو طرفه                  سایبان برقی فول باکس سایبان کالسکه ای                     سایبان تبلیغاتیسایبان تبلیغاتی                        سایبان خودروسایبان تراس                            سایبان پوششیسایبان چتری (چتر)                     و انواع دیگر سایبان مغازه می باشد.

مراکز خرید و فروش سایبان در کشور

مراکز خرید و فروش سایبان در کشور  مراکز زیادی اقدام به خرید و فروش سایبان ها در کشور می کنند و فروش و یا خرید آن بهره زیادی را هم می شود بیشتر در شهرهای بزرگ مانند تهران اصفهان مشهد تبریز و شیراز وجود دارد شرکت ها و تولیدی های زیادی نیز در سالهای جاری اقدام به واردات چنین محصولاتی به بازار کردند. برای خرید سری محصولاتی که از کشور می توانید به مصالح فروشی ها و یا فروشگاه های ابزار مراجعه و آن را خریداری نمود. مراکز خرید و فروش سایبان در کشور به وفور یافت می شود. این مراکز با استفاده از نیروهای متخصص   و کارا  سعی در تولید محصولات بهتر و مناسب بازار محصولات خود را تبلیغ روانه بازار کند.

راهنمای خرید سایبان

راهنمای خرید سایبان برای خرید این نوع سایبان ها اصلا نباید با مشاورانی که در این زمینه تخصص دارند نشوند چت البته برای پیدا کردن بهترین نو در بازار می توان به موارد زیر دقت کرد: قبل از خرید حتما به نوع پارچه و نوع سایبان قبل لازم را داشته باشید سایبانها عوامل مختلف در بازار وجود دارد. و همچنین قبل از  خرید باید به کار برد زایمانی که می خواهید استفاده کنید دقت لازم را داشته باشید برای مثال سایه بان که برای یک مغازه لباس فروشی باید استفاده شود.قطعا  با سایبانی که برای مغازه خواربار فروشی فرق می کند. و حتما حتما قبل از خرید از کیفیت پارچه ای که سایه بان از آن درست شده خیالتان راحت باشد که جنس خوب استفاده کند.

تولید سایبان متناسب با درخواست مشتری

تولید سایبان متناسب با درخواست مشتریتولید سایبان متوسط با درخواست مشتری، برای تشریح چنین باید به این مطلب  پاسخ داد که چه مراکزی اقدام به تولید سایه بان با سلیقه مشتری  در  در کشور دارند. کارخانجات تولیدی های زیادی در کشور وجود دارند که اقدام به تولید سایبان متناسب با درخواست مشتری کردن تا هم از بازار فروش چنین محصولاتی عقب نمانند و همین که بتوانند نیاز مشتری را برآورده سازند. تعدادی از این تولیدی های عبارتند از:

 1.  سایبان آریا
 2.  دیده گان غرب
 3.  کاورسان
 4.  دیکسون
 5.  سایبان ایرانیان
 6. و … .

ویژگی های باکیفیت ترین سایبان باغی

ویژگی های باکیفیت ترین سایبان باغیسایبان باغی سایبانی است که بیشتر  کاربرد آن در فضاهای طبیعی مانند باغات است. که در این محصول سایه بان پایه وسط چتر پایه وسط و چتر پایه کنار و چتر باغی همانگونه که از نامشان پیداست به دو دسته پایه وسط و پایه کرد و تقسیم بندی می شود. کاربرد این مدل سایبانها، قرار گرفتن در وسط میزها، و سایه. گسترانی بروی میز و صندلی اطراف آن برای رفاه افرادی که بروی صندلی ها می نشینند، دارد

چترپایه وسط، تولید شده در گروه تولیدی راه سبز کلبه ها از دو دسته چتر استیل پایه. وسط و چتر چوبی پایه وسط تشکیل گردیده است. که هر کدام از این دسته. سایبان پایه وسط در. دو سایز سه و چهار متر ساخته و عرضه می گردند.

ویژگی های باکیفیت ترین سایبان باغی:

 • چتر باغی جزء پر کاربرد ترین محصولات فضای باز می باشد. چتر باغی در
 • فصول  گرم برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب مورد استفاده می باشد.
 • چتر باغی دارای پایه در مرکز و دایره ای شکل با قطر ۳٫۳ متر می باشد. تمامی
 • بدنه و اتصالات چتر از جنس آلومینیوم می باشد که علاوه بر استحکام بالا
 • دارای وزن کم و همچنین ضد زنگ و خوردگی می باشد. خاصیت ضد زنگ
 • بودن آلومینیوم این چتر را برای استفاده در محیط های باز ، باغی و ویلایی
 • و منطق مرطوب و ساحلی کاملا مناسب می نماید. همچنین این چتر دارای

بزرگترین کشورهای تولید کننده سایبان

بزرگترین کشورهای تولید کننده سایبان  بیشتر سایبان ها از پر مصرف ترین محصولات ساختمانی هستند که در فضاهای کاری و خانگی مارو یک می شوند. بزرگترین کشورهای تولید کننده سایبان در دنیا کشورهای بزرگی مثل چین، آمریکا، هند و در دیگر کشورهای بزرگ مانند روسیه و فرانسه اقدام به تولید و عرضه چنین محصولاتی که دیه کشورها به حساب می آیند.

به تازگی تولیدات و کارخانجات زیادی در ایران نیست اقدام به طراحی و تولید سایه بان ها در انواع مختلف طرح و رنگ و کاربرد کردند که این محصولات با کیفیت ایران نیز به کشورهای دیگر صادر می‌کند. و در بین بازارهای جهانی اسم و رسم شناخت بهتری برای خود پیدا  کردند.

گروه سایبان مغازه ایران سایه بان با پشتوانه علمی پرسنل تحصیلکرده خود و همچنین با داشتن و بهره گیری از تجربه حدود ۵۰ ساله در این صنعت توانسته به تولید انواع سایبان ها دست پیدا کند و با اطمینان خاطر محصولات خود را معرفی و در بازار جهانی به فروش برساند.

مشخصات و ابعاد انواع سایبان

مشخصات و ابعاد انواع سایبان حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا این روزها سایبان برقی به یک کالای پرطرفدار در بازار تبدیل شده است و همه جا صحبت از سایبان برقی است. پاسخ سوال شما کاربردهای گوناگون و کارآمد بودن سایبان برقی در عین سادگی است.

غالبا هنگام خرید تمایل داریم که با پرداخت هزینه بیشترین سود را از خرید خود داشته باشیم و کالاهای خریداری شده بیشترین کارآیی را داشته باشند.

معمولاً با یک خرید کالای که چندین کاربرد داشته باشد می گویند یک خرید موفق داشته ای. سایبان برقی با داشتن چندین کاربرد متنوع میتواند یک خرید موفقیت آمیز را برای شما رقم زند.

کیفیت یک سایبان به چه مواردی وابسته است ؟

کیفیت یک سایبان به چه مواردی وابسته است ؟کیفیت یک سایبان به چه مواردی وابسته است:

 • عدم محدودیت طرح و طراحی زیبا، منحصر به فرد، مناسب فضا برای پارکینگ ویلا، ساختمان اداری و تجاری و …
 • تنوع رنگ سازه کششی و پارچه های کششی به کار رفته در سایه بان چادری پارکنیگ خودرو
 • غیر قابل اشتعال بودن پارچه کششی به کار رفته در پوشش چادری پارکینگ ماشین
 • قابلیت شستشوی آسان پارچه و سازه کششی سایبان چادری پارکینگ
 • طول عمر بالای سقف چادری پارکینگ اتومبیل
 • مقاومت در برابر تغییرات دمایی و مناسب برای تمامی شرایط جوی
 • محافظت و مقاومت در برابر بارش برف و باران و حتی وزش بادهای شدید

ارائه مستقیم سایبان از کارخانه تولید

ارائه مستقیم سایبان از کارخانه تولید کارگاه تولیدی سایبان در چادر ایرانیان یکی از تولیدی ها در ایران است که اقدام به ارائه مستقیم سایبان از کارخانه و ارائه آن به مشتری است. شرکت ایرانیان بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و تولید همچنین نصب سایبان در ایران دارد. این شرکت اقدام به طراحی و تولید انواع سایبان های کالسکه ای و یا سایبان های فرهنگی و سایبان های با نشید یا سایبان های پوششی و همچنین سایبان های مغازه و دیگر سایبان ها کرده و توانسته محصولات خود را به صورت مستقیم وارد بازار کند تا مشتریان بتوانند از قیمت و هزینه کمتری برخوردار باشند.

فروشنده سایبان باکیفیت ایرانی و خارجی

فروشنده سایبان باکیفیت ایرانی و خارجیشرکت ایرانیان یکی از فروشندگان سایبان با کیفیت ایرانی و خارجی در ایران می باشد که محصولات خود را به صورت مستقیم وارد بازار و یا دست مشتریان می رساند. در تعیین قیمت سایبان فاکتور های متنوعی دخیل هستندبرای مثال جنس پارچه به کار رفته در روکش، کیفیت قطعات آلومینیومی، خارجی یا داخلی بودن قطعات و ابعاد محصول نقش مستقیمی در قیمت سایبان تاثیر مستقیم دارند. البته با توجه به سهولت استفاده و کارایی زیاد، این بالا تر بودن قیمت قابل توجیه است.فقط پیش از خرید لازم است که سایبان را به یک فرد متخصص نشان دهید تا از صحت موتور محصول اطمینان حاصل کنید.کارشناسان دیدگاهان غرب آماده ارائه انواع خدمات در زمینه مشاوره و فروش سایبان برقی به مشتریان محترم هستند.