فروش ویژه گلدان سفالی طرح سنگ به مناسبت روز مادر

گلدان سفالی طرح سنگ بسیار زیبا و اصلی با استفاده از خاک رس به دست می آیند. در جنگل های روسیه مرکزی، قارچ های انگلی که روی درختان رشد می کنند اغلب یافت می شوند  قارچ های تیدر.

در بالای صاف آن، لازم است سوراخی به اندازه یک گلدان گل کوچک بریده و آن را با بستر مناسب پر کنید و زهکشی را فراموش نکنید.

آنها در طراحی اتاق های بزرگ استفاده می شوند و معمولاً در مرحله یک پروژه معماری برنامه ریزی می شوند. این شکل و اندازه، موقعیت آنها در فضای داخلی را فراهم می کند، محل منابع نور و گرما، نیاز به گرمایش مصنوعی و روشنایی را در نظر می گیرد.

گلدان سفالی

این یک شکل گسترده و قابل دسترس تر از قرار دادن گیاهان است. گل دختران سیار ظروفی در انواع مختلف از چوب، سرامیک، فلز یا پلاستیک هستند.

راحت ترین ظروف متحرک روی اسکید یا غلطک هستند. آنها را می توان به راحتی در اتاق جابجا کرد و در گزینه های مختلف نصب کرد. هر دختر گل چنین باید ضد آب باشد. برای انجام این کار، یک درج ساخته شده از قلع یا پلاستیک در آن قرار می گیرد یا یک پوشش ضد آب از سطح داخلی ساخته می شود.

قرار دادن گیاهان در ظروف ثابت و متحرک ممکن است متفاوت باشد. بهتر است آنها را بدون درآوردن از گلدان ها قرار دهید. این امکان ایجاد ترکیباتی از گونه هایی با الزامات مختلف برای رژیم آبیاری را فراهم می کند.

توصیه می شود شکاف بین گلدان ها را تا لبه بالایی آنها با ذغال سنگ نارس، خاک رس منبسط شده یا خاک معمولی پر کنید. بستر نه تنها تزئینی می بخشد، بلکه رژیم آب را نیز تنظیم می کند، رطوبت را جذب و حفظ می کند.

سطح آن، بسته به موضوع ترکیب، می تواند با سنگ، صدف، سنگریزه، چوب زیبا یا خزه تزئین شود. در صورتی که از ذغال سنگ نارس یا خاک به عنوان بستر استفاده شود، می توان گیاهان پوشش زمینی را کاشت که زمینه سبز یا رنگارنگ جامد را برای گیاهان بزرگ ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.