لامپ شلنگی هفت رنگ قابلیت پخش موزیک را دارد

به احتمال زیاد شما هر روز از لامپ شلنگی هفت رنگ  استفاده می کنید اما آیا تا به حال به علم پشت آن فکر کرده اید؟

چیزی که به عنوان یک گوی شیشه‌ای ساده با رشته‌ای در داخل شروع شد (متشکرم، توماس ادیسون!) اکنون به یک سری محصولات به‌طور شگفت‌آور متنوع و تا حدودی پیچیده تبدیل شده است.

اما اگر برای پیمایش گزینه‌ها به کمک نیاز دارید نگران نباشید  ما اینجا هستیم تا انواع مختلف لامپ شلنگی هفت رنگ  ‌هایی را که احتمالاً در خانه‌تان استفاده می‌کنید از گازهای مختلف داخل  شیشه گرفته تا شکل‌های خود لامپ شلنگی هفت رنگ را تجزیه کنیم.

لامپ

لامپ شلنگی هفت رنگ  برقی اصلی که توسط توماس ادیسون و معاصرانش در اواسط تا اواخر قرن نوزدهم ساخته شد، لامپ شلنگی هفت رنگ رشته ای از شیشه با گازی مانند آرگون به اضافه یک رشته تنگستن در داخل ساخته شده اند.

نور زمانی تولید می شود که جریان الکتریکی از فیلامنت عبور کند و باعث درخشش آن شود. در حالی که نور رشته ای برای پوست بسیار جذاب است (از آن در لباس های روشویی حمام خود استفاده کنید!) این لامپ شلنگی هفت رنگ به هیچ وجه مصرف انرژی چندانی ندارند.

در واقع، کنگره در سال 2007 قانونی را برای ترویج روشنایی با مصرف انرژی بیشتر تصویب کرد که باعث از بین رفتن تولید لامپ شلنگی هفت رنگ رشته ای استاندارد 40 تا 100 وات شد.

اکنون لامپ شلنگی هفت رنگ  رشته‌ای در مدل‌های با وات بسیار پایین‌تری عرضه می‌شوند که از نظر شکل، اندازه و سبک متفاوت هستند.  لامپ شلنگی هفت رنگ مد روز ادیسون در این دسته قرار می گیرند.

لامپ شلنگی هفت رنگ فلورسنت اغلب با فرم های بلند و لوله ای شان شناخته می شوند. در حالی که بیشتر احتمال دارد آنها را در دفاتر و فروشگاه ها ببینید تا در خانه های شخصی، ممکن است شخصاً در گاراژ، زیرزمین یا کارگاه خود نیز از آنها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.