مردی با استفاده از کاشی لانه زنبوری کشتی تفریحی ساخت

کاشی لانه زنبوری  از نوع کاشی های بسیار مقاوم است و تنها چیزی که برای این کار لازم است، رعایت شرایط عملیاتی برای نوع کاشی شما است.

درز انبساط باید 10 تا 20 میلی متر به عمق لایه برود. به منظور جلوگیری از ایجاد فضای خالی بین کاشی و کف، توصیه می شود یک لایه چسب هم به کف و هم روی کاشی بمالید. سپس کاشی را فشار داده و با چکش های لاستیکی ضربه می زنند.

در این صورت باید کف کشی با شیب لازم ساخته شود تا تمام آب از سطح اندود شده خارج شود. همچنین لازم است از درزهای انبساط که به عمق کف می روند استفاده شود.

کاشی

به عنوان مثال، برای مراقبت از کاشی های بیکوترا یا مونوکوترا از محلول آب گرم و یک اسفنج نرم استفاده می شود. اما گرانیت سرامیکی صیقلی در ماه اول کار با محلول اسیدی شسته می‌شود، زیرا کثیفی در ریز منافذ مسدود می‌شود.

هنگام تمیز کردن سطوح براق، از محصولات ساینده استفاده نکنید. تمام این قوانین ساده را دنبال کنید و کاشی برای مدت طولانی چشم شما را خوشحال می کند.
به لطف انواع قالب های کاشی، همیشه می توانید آنچه را که نیاز دارید انتخاب کنید. به عنوان مثال، فرمت 10×10 سانتی متر روی دیوارهای آشپزخانه ظاهر خوبی خواهد داشت.

برای قرار دادن روی زمین، کاشی های سرامیکی “زیر پارکت” بسیار راحت هستند، با فرمت 15x45cm یا 15x60cm. اگر در مورد روندهای مد جدید در دنیای کاشی های سرامیکی صحبت کنیم.

به عنوان مثال، این همان تولید مثل بافت های مرمر یا سنگ طبیعی است. و همچنین ایجاد سطوح “سالخورده” که گویی توسط طبیعت و زمان فرسوده شده اند.

همچنین در مد ترکیب کاشی و سرامیک با مواد دیگر (فلز، شیشه، چوب) است. بنابراین، ما در حال تعمیرات در حمام هستیم  تعویض کاشی های دیوار و کف، لوله کشی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.