کارتریج سیاه و سفید hp موجب افزایش اعتماد به نفس در آقایان می شود

بنابراین، بین تونر و جوهر، در اینجا کدام یک برای کارهای چاپی خاص بهتر است. جوهر چاپگر چیست؟

جوهر چاپگر یک مایع چسبناک است که معمولاً در کارتریج سیاه و سفید hp کوچکی که در چاپگرهای جوهرافشان استفاده می شود عرضه می شود.

اینها رنگهای خاصی مانند مشکی، فیروزه ای و سرخابی دارند. وقتی از طریق هد چاپ روی یک تکه کاغذ ترکیب شوند، می‌توانند همه چیز را از فرم 1040EZ گرفته تا عکس‌های خانوادگی تولید کنند.

برخی از پرینترها دارای مخازن بزرگتر و قابل شارژ هستند که بیشتر از کارتریج سیاه و سفید hpهای چاپگر دوام می آورند و در نتیجه سازگارتر با محیط زیست هستند.

اگر در حال خرید چاپگر هستید، ممکن است متوجه شوید که برخی نیاز به تعویض جوهر دارند، در حالی که برخی دیگر به تونر نیاز دارند. به راحتی می توان فکر کرد که این هر دو به یک چیز اشاره دارند.

کارتریج

در ابتدایی ترین سطح، به خاطر اشتباه گرفتن این دو مورد بخشش قرار می گیرید. هم جوهر و هم تونر موادی هستند که به چاپگر کمک می کنند کار خود را انجام دهد.

این مقاله به بررسی تفاوت های بین تونر در مقابل جوهر می پردازد. اگرچه اساساً آنها متفاوت هستند. چاپگرها نمی توانند به جای یکدیگر از آنها استفاده کنند و دانستن تفاوت می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری در مورد نوع چاپگر خریداری کنید.

 

نکته منفی این است که چون جوهر مایع است، می تواند به مرور زمان خشک شود. بنابراین، اگر معمولاً چند ماه بین چاپ هر چیزی فاصله دارید به احتمال زیاد یک یا چند کارتریج سیاه و سفید hpجوهر افشان شما هنگام تلاش برای چاپ خشک خواهند شد.

نازل های جوهر فوق العاده کوچک نیز می توانند مسدود شوند. خود کارتریج سیاه و سفید hpها به اندازه کارتریج سیاه و سفید hpهای تونر دوام نمی آورند و در نتیجه معمولاً بر اساس چاپ هر صفحه گران تر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.