کیف مکرومه موجب دعوا بین دو جاری شد

مدل کیف مکرومه مدرسه که بخش مهمی از زندگی مدرسه است، به دانش آموزان کمک می کند روزی راحت داشته باشند. شما می توانید با کیف مکرومه های مدرسه ای که امکان حمل آسان کتاب ها و دفترچه ها را بدون آسیب رساندن به ساختار پشتی دارند از سلامت جسمانی خود محافظت کنید.

کیف مکرومه های مدرسه که گزینه های مختلفی را با محفظه های اصلی و جزئیات جیب خود ارائه می دهند به شما امکان می دهند انواع مواد آموزشی، بزرگ و کوچک را به طور همزمان حمل کنید. تسمه های شانه ای که به همان اندازه قابل تنظیم هستند برای جوانانی طراحی شده اند که رشد بدنشان ادامه دارد.

کیف

مجموعه های ویژه بازگشت به مدرسه  با ست های کیف مکرومه مدرسه که شامل جعبه نهار، جا مداد و کوله پشتی می شود، می توانید به سبک دانش آموزی هماهنگ دست پیدا کنید.

با سطوح پارچه ای دو طرفه آن می توانید ظاهری متفاوت به هر روز ارائه دهید. با مدل های بادوام و مستحکم کیف مکرومه مدرسه، می توانید کتاب های درسی و دفترهای خود را با خیال راحت حمل کنید.

به دلیل پارچه با کیف مکرومهیتی که دارد در برابر پارگی و محو شدن مقاوم است. با سطح بیرونی ضد آب خود می توان به راحتی در شرایط نامساعد جوی مانند باران از آن استفاده کرد.
با بند های شانه ای که از اسفنج پشتیبانی می کنند، راحتی آنی را در حین حمل فراهم می کند. با حجم داخلی زیاد خود می تواند بسیاری از اقلام را به طور همزمان ذخیره کند.
به لطف مرکز ثقل متناسبی که دارد، برای سلامت کمر مناسب است. بخش های مشبک در کناره ها برای حمل بطری های آب ایده آل هستند.
با گروه بندی اقلام با محفظه های متعدد خود، وزن را به طور مساوی توزیع می کند. با سطح پشتی بالشتکی که دارد به ناحیه پشت وزن نمی‌دهد، فشار وارده به قسمت بالایی بدن را کاهش می‌دهد.
مدل های کیف مکرومه مدرسه تهیه شده برای کودکان مهدکودک و دبستانی با فیگورهای زیبای حیوانات و شخصیت های کارتونی جالب ساخته شده است.

شما می توانید با این مجموعه های سرگرم کننده بطری آب، بطری آب و کوله پشتی کودک خود را برای مدرسه آماده کنید که هیجان مدرسه کودکان را به اشتراک می گذارد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.